450MXK390MEFC30X35
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK390MEFC
450MXK390MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK390MEFC30X35, 390 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 2.52 A ve 120 Hz'de 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V