450MXK390MEFC25X50
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK390MEFC
450MXK390MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK390MEFC25X50, 390 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 2.856 A ve 120 Hz'de 2.04 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarına uygun olup, through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.856 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V