450MXK330MEFC30X30
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK330MEFC
450MXK330MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK330MEFC30X30, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 2.212 A ve 120 Hz'de 1.58 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.212 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V