450MXK220MEFC25X30
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK220M
450MXK220MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXK220MEFC25X30, 220 µF kapasitansa ve 450 V dereceli voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. ±20% tolerans, 1.876 A ripple current (10 kHz) ve 1.34 A ripple current (120 Hz) özelliklerine sahiptir. Through-Hole montajı ile PCB tasarımlarında doğrudan entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.876 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V