450MXK150MEFCSN25X25
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXK150MEF
450MXK150MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon 450MXK150MEFCSN25X25, 150µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can tipi paketlemeye sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.512A ve 120 Hz'de 1.08A ripple akım değerlerine dayanabilir. Through-hole montajı destekleyen bu komponent, güç kaynakları, endüstriyel kontrol devreler ve genel filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.512 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V