450MXH680MEFCSN35X50
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH680MEF
450MXH680MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH680MEFCSN35X50, 680 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutulaması ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (105°C'de) sağlar. 10 kHz'de 3.332 A ve 120 Hz'de 2.38 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, şarj cihazları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.332 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V