450MXH470MEFCSN30X45
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH470MEF
450MXH470MEFCSN30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH470MEFCSN30X45, 470 µF kapasitanslı ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile PCB'lere dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de hizmet verir. 10 kHz'de 2.87 A ve 120 Hz'de 2.05 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri ve genel amaçlı filtrelleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türü, geleneksel PCB tasarımlarında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V