450MXH390MEFC35X35
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH390MEFC
450MXH390MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH390MEFC35X35, 390 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür değeri (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrolü ve değiştirici devrelerde tercih edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışır. 10 kHz'de 2.464 A ve 120 Hz'de 1.76 A ripple akımı belirtimiyle tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.464 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V