450MXH330MEFC25X50
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH330MEFC
450MXH330MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH330MEFC25X50, 330 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 2.548 A ve 120 Hz'de 1.82 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.548 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V