450MXH220MEFCSN22X45
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH220MEFCSN
450MXH220MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH220MEFCSN22X45 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 220 µF kapasitans değeri ve 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. Radial, can snap-in kasa türüne sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile güvenilir uzun vadeli işletme sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve ±20% tolerans ile esnektir. 10 kHz'de 2.016A ve 120 Hz'de 1.44A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V