450MXH150MEFC25X30
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH150MEFC
450MXH150MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH150MEFC25X30, 150 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajına sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 105°C), 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple akımı kabiliyeti ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans, through-hole montaj türü ile PCB üzerinde kolay entegrasyonu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V