450MXH150M25X25
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXH150M
450MXH150M25X25 Hakkında
450MXH150M25X25, Rubycon tarafından üretilen 150 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için snap-in paket türünde sunulan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, kuvvetlendirme devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteye sahip olması gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V