450MXH100MEFCSN22X25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH100MEFCSN
450MXH100MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXH100MEFCSN22X25, 100 µF kapasitansına ve 450V nominal voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile karakterize edilmiştir. 10 kHz'de 1.19 A ve 120 Hz'de 850 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V