450MXH100MEFC22X25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXH100MEFC
450MXH100MEFC22X25 Hakkında
450MXH100MEFC22X25, Rubycon tarafından üretilen 100µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponentin -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı vardır. 2000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans değeri ile yüksek gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, amplifikatörler ve genel amaçlı filtre devrelerde kullanılır. 1.19A @ 10kHz ve 850mA @ 120Hz ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V