450MXG820MEFCSN35X60
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG820MEFCSN
450MXG820MEFCSN35X60 Hakkında
Rubycon üretimi 450MXG820MEFCSN35X60, 820 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı radial, snap-in case tasarımı ile PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi ile güvenilir uzun vadeli performans sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 3.794 A ve 120 Hz'de 2.71 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -25°C ile +105°C arasında çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve industrial kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.794 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V