450MXG470MEFCSN30X45
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG470MEFCSN
450MXG470MEFCSN30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG470MEFCSN30X45, 470µF kapasitesi ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında güvenli işletim sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.93A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V