450MXG270MEFCSN35X30
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG270MEFCSN
450MXG270MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG270MEFCSN35X30, 270 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 450V nominal voltaj ile 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresi sunar. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile malzeme özellikleri, -25°C ile +105°C arasında güvenli işletme sağlar. 10 kHz'de 2.072 A ve 120 Hz'de 1.48 A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, invertörler ve audio amplifikatörleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V