450MXG220MEFCSN25X40
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG220MEFCSN
450MXG220MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG220MEFCSN25X40, 220 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türüyle through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.016 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple akımı kapasitesiyle sahip olan kondansatör, ±20% tolerans alanında üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, konverterler ve filtreleme devreleri başta olmak üzere endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V