450MXG220MEFCSN22X45
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG220MEF
450MXG220MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG220MEFCSN22X45, 220 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türü ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömre sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. General purpose uygulamalarda, güç kaynakları, audio cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V