450MXG180MEFCSN25X35
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXG180MEFCSN
450MXG180MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG180MEFCSN25X35, 180 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, endüstriyel ve profesyonel uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Through Hole montajına uygun radial, snap-in paketinde sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile ± 1.778 A (10 kHz) ve ± 1.27 A (120 Hz) ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.778 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V