450MXG150MEFCSN25X30
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXG150MEF
450MXG150MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXG150MEFCSN25X30, 150 µF kapasitanslı 450V nominal voltaj değerine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in monte tipi bu komponent, güç kaynakları, inverterler, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans, -25°C ile +105°C arası işletme sıcaklık aralığı ve 105°C'de 3000 saat ömür değerine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 1.554 A ve düşük frekansta (120 Hz) 1.11 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.554 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V