450MXC68MEFCSN22X30
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC68MEFCSN
450MXC68MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC68MEFCSN22X30, 68µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 742 mA, 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 742 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V