450MXC68MEFC20X35
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC68MEFC
450MXC68MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC68MEFC20X35, 68 µF kapasitanslı ve 450V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial paket ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 3000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenmiştir. ±20% toleransa sahip kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 784 mA, düşük frekans (120 Hz) koşullarında 560 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V