450MXC56MEFCSN22X25
CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC56MEFCSN
450MXC56MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC56MEFCSN22X25 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 56 µF kapasitans ve 450 V nominal voltaj ile güç uygulamaları için tasarlanmıştır. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montaj destekler. 3000 saat ömür @ 105°C sıcaklıkta belirtilmiş olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. ±20% tolerans ve 440 mA ripple current @ 120 Hz kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, DC filtreleme ve AC adaptörleri gibi elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V