450MXC47MEFC20X25
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC47MEFC
450MXC47MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC47MEFC20X25, 47µF kapasitansına sahip radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilim ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 546 mA ve 120 Hz'de 390 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında ve yüksek gerilim uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 546 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V