450MXC470MEFCSN35X50
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXC470MEFCSN
450MXC470MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC470MEFCSN35X50, 470 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 2.59 A ve 120 Hz'de 1.85 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransı ile sunulan ürün, through-hole montajı için uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.59 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V