450MXC330MEFC30X50
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC330MEFC
450MXC330MEFC30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC330MEFC30X50, 330 µF kapasitansla ve 450 V nominyal voltajla tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 2.03 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj özelliği sayesinde konvansiyonel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V