450MXC270MEFC35X35
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXC270MEFC
450MXC270MEFC35X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC270MEFC35X35, 270 µF kapasitans ve 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca sabitlenebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans aralığında üretilir. 10 kHz'de 1.778 A, 120 Hz'de 1.27 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.778 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V