450MXC220MEFCSN30X35
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC220MEF
450MXC220MEFCSN30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC220MEFCSN30X35, 220 µF kapasitansına ve 450V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V