450MXC220MEFC35X30
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC220ME
450MXC220MEFC35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC220MEFC35X30, 220 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) sunar. 10 kHz'de 1.47 A ve 120 Hz'de 1.05 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V