450MXC220MEFC30X35
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC220MEFC
450MXC220MEFC30X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC220MEFC30X35, 220 µF kapasitansı ve 450 V rated voltajı ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI uygulamalarında kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat 105°C ömrü ile endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında genel amaçlı kullanıma uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen, 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V