450MXC180MEFCSN35X30
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC180MEFCSN35X30
450MXC180MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC180MEFCSN35X30, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.204 A, 120 Hz'de 860 mA ripple current taşıma kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, invertörler, frekans konverterler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanımına uygun kılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.204 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 860 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V