450MXC150MEFC22X45
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450MXC150MEFC
450MXC150MEFC22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC150MEFC22X45, 150 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 1.232 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akımını desteklemektedir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V