450MXC120MEFCSN22X40
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC120MEFCSN
450MXC120MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC120MEFCSN22X40, 120 µF kapasitanslı, 450V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketi içinde sunulur. -25°C ile 105°C arasında stabil performans gösteren bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans aralığında değerlendirilmiş olan bileşen, 10 kHz'de 1.05 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V