450MXC100MEFC30X25
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450MXC100MEFC
450MXC100MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450MXC100MEFC30X25, 100 µF kapasitansa ve 450 V rated voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 966 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 690 mA (120 Hz) ripple akımı kaldırabiliyor. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, voltaj düzenleyiciler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 966 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V