450LSU4700MEFC77X141
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSU4700MEFC
450LSU4700MEFC77X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450LSU4700MEFC77X141, 4700 µF kapasitanslı ve 450V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine sahip olan bu kondansatör, chassis mount konfigürasyonunda kullanılır. ±20% tolerans aralığında 5000 saatlik ömrü -25°C ile 85°C arasında garanti edilmektedir. 10 kHz'de 23.8 A ve 120 Hz'de 17 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V