450LSU3300M77X86
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSU3300M
450LSU3300M77X86 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450LSU3300M77X86, 3300 µF kapasitansa ve 450 V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik cihazlar ve yüksek voltajlı devreler için kullanılır. Polar yapısı nedecek dikkatli kutuplamlandırılması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V