450LSQ6800MEFC90X151
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSQ6800MEFC90
450LSQ6800MEFC90X151 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450LSQ6800MEFC90X151, 6800 µF kapasitansa sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu komponent, güç kaynakları, invertörler, motorlar ve endüstriyel elektronik uygulamalarında filtre ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 22.066 A ripple akım (10 kHz) ve 18.7 A ripple akım (120 Hz) kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında çalışabilir. 3000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sunulur. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında kullanıma uygundur. Radial, Can paket tipi ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.066 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V