450LSQ2200MNB64X99
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSQ2200MNB
450LSQ2200MNB64X99 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450LSQ2200MNB64X99, 2200 µF kapasitanslı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 8.496 A ve 120 Hz'de 7.2 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.496 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V