450LSQ1000MNB51X83
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSQ1000MNB51X83
450LSQ1000MNB51X83 Hakkında
Rubycon üretimi 450LSQ1000MNB51X83, 1000 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısıyla chassis mount uygulamalarında kullanılmaya uygun bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantiler. 10 kHz'de 4.72 A ve 120 Hz'de 4 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin Part Status: Last Time Buy olması, stok bulunurken temin edilmesini önerir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Last Time Buy
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V