450LSG3300MEFC64X149
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
450LSG3300MEFC
450LSG3300MEFC64X149 Hakkında
450LSG3300MEFC64X149, Rubycon tarafından üretilen 3300 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C arasında) çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 12.46 A ve 120 Hz'de 8.9 A ripple current dayanımı ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V