450LLE33MEFC16X25
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450LLE33MEFC
450LLE33MEFC16X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450LLE33MEFC16X25, 33µF kapasitanslı, 450V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 20.000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleranslı bu kondansatör, 100 kHz'de 980 mA ve 120 Hz'de 392 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 392 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V