450KXW150MEFC18X45
CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
450KXW150MEFC
450KXW150MEFC18X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450KXW150MEFC18X45, 150 µF kapasitans ve 450 V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarına doğrudan entegre edilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür özelliği ile 105°C sıcaklıkta uzun süreli güvenilir çalışma sağlar. 10 kHz'de 1.2 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-25°C ~ 105°C) endüstriyel, tüketici elektroniği ve güç kaynağı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V