450KXF39MEFC20X20
CAP ALUM 39UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450KXF39MEFC
450KXF39MEFC20X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450KXF39MEFC20X20, 39 µF kapasitansına sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tasarımına sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 504 mA ve 120 Hz'de 360 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 504 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V