450KXF100MEFCSN30X20
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450KXF100MEFCSN
450KXF100MEFCSN30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450KXF100MEFCSN30X20, 100 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 3000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. 854 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 610 mA kapasitesi 120 Hz'de belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage gibi elektronik devreler için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 854 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V