450KXF100MEFC30X20
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450KXF100MEFC
450KXF100MEFC30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450KXF100MEFC30X20, 100 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimi ile çalışan polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 854 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve kontrol devreleri gibi yüksek gerilim gerektiren elektronik sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 854 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V