450HXC330MEFC30X50
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450HXC330MEFC
450HXC330MEFC30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HXC330MEFC30X50, 330 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajlı, Radial Can - Snap-In paket tipi ile tedarik edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 3.43A, düşük frekansta (120 Hz) 2.45A ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve diğer elektronik cihazlarda kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V