450HXC220MEFC25X50
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
450HXC220MEFC
450HXC220MEFC25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HXC220MEFC25X50, 220 µF kapasitansı ve 450 V rated gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ve snap-in kasa tipi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devreleri ve ses ekipmanları gibi yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı, 105°C'de 2000 saatlik ömrü ve 2.646 A ripple akım kapasitesi (10 kHz'de) ile güvenilir performans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.646 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V