450HXC150MEFCSN25X40
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450HXC150MEFCSN
450HXC150MEFCSN25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HXC150MEFCSN25X40, 150 µF kapasitansına ve 450V dereceli gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda geniş kapsamda kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmış olup, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 2.086 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Power supply devrelerinde, filtering uygulamalarında ve AC/DC dönüştürücülerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.086 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V