450HXC120MEFC30X25
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
450HXC120MEFC
450HXC120MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 450HXC120MEFC30X25, 120 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüne sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.666 A, 120 Hz'de 1.19 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V